Juniors make IT work

Hire and invest in highly skilled Juniors now!

Junior Jobs Only on Facebook!

Job offer detailsJob offer details

Job localization

Kraków, Polska

Job date

2 weeks ago

Description

Front-end Developer (React + NextJS)

lokalizacja: Kraków

widełki: 5000-7000 zł netto

W ramach rozbudowy naszego wewnętrznego Działu IT poszukujemy osoby na stanowisko Front-end Developer z bardzo dobrą znajomością frameworka Reacta wraz z NextJS.

Praca opiera się na tworzeniu wewnątrz firmowych aplikacji, oraz rozwoju sklepu internetowego.

Twoje obowiązki:

Budowanie i rozwój nowoczesnych aplikacji internetowych

Implementacja interfejsów użytkownika na podstawie makiet funkcjonalnych oraz projektów graficznych

Współpraca z resztą zespołu IT

Pisanie czystego kodu, używając dobrych praktyk

Tworzenie testów jednostkowych i integracyjnych pod wytworzone aplikacje

Wymagamy:

minimum dwóch lat doświadczenia na podobnym stanowisku - nie jest to warunek konieczny, ważna jest dla nas wiedza i umiejętności, więc utalentowany junior też się nada

projektu wykonanego w NextJS (proszę o podesłanie linku do repozytorium wraz z CV)

bardzo dobrej znajomości HTML, CSS, JS

bardzo dobrej znajomości frameworka React oraz NextJS

znajomości dobrych praktych programowania oraz umiejętność pisania czystego kodu

Chęci rozwoju jak i dzielenia się wiedzą z resztą zespołu

komunikatywności oraz sumienności - jesteśmy zgraną oraz rozgadaną ekipą, więc wymagamy tego również od Ciebie 😄

Co otrzymasz w zamian:

korzystną umowę B2B (oprócz podstawowej pensji pokrywamy koszty z tytułu prowadzenia DG) lub UoP

premie kwartalne od zrealizowanych projektów w tym okresie

atrakcyjne rabaty (marki z portfolio SneakerStudio)

dostęp do materiałów edukacyjnych, kursów i szkoleń oraz IT Campów

możliwość szybkiego rozwoju i awansu

pracę w stabilnej firmie będącej jedną z głównych dostawców marek takich jak Adidas, Nike itp.

pracę w świetnej atmosferze bez korporacyjnej zadyszki (pod względem całej firmy jak i działu)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z linkiem do repozytorium lub/i Portfolio na adres: adrian.hojny@ftggroup.com

Do not wait, apply now

Want to apply for Front-end Developer (React + NextJS) to Fashion Trends Group?