Juniors make IT work

Hire and invest in highly skilled Juniors now!

Junior Jobs Only on Facebook!

APPgrade Your Skills: React

Pragniesz zostać React developerem i dopiero się go uczysz lub Twoje CV jest ciągle odrzucane przez rekruterów?
Dołącz do naszego programu - "APPgrade Your Skills" i zdobądź pracę w React! 🎉
Dzięki naszemu programowi, zbudujesz aplikację, pod okiem mentora, która pozwoli zaprezentować Twoje umiejętności w taki sposób, aby rekruterzy zwrócili na Ciebie uwagę. Dodatkowo, dzięki dostępowi do naszego kanału Slack, gdzie znajdą się specjaliści z dziedzin programowania czy rekrutacji, przygotujesz kuloodporne CV oraz portfolio, a także zdobędziesz wiedzę, która maksymalnie zwiększy Twoje szanse na rynku pracy. 🔥

❤️ O programie

Zauważyliśmy, że rekruterzy coraz rzadziej zwracają uwagę na ukończone kursy. Liczy się to, co faktycznie potrafisz i czy umiesz to udowodnić. Postanowiliśmy odpowiednio na to zareagować i stworzyć program, który pozwoli Ci wykazać się w prawdziwych projektach! Stawiamy na 100% praktyczne podejście, zbędne zgłębianie pojęć omijamy szerokim łukiem. Głównym celem jest zdobycie nowych umiejętności przez tworzenie apki w React.

Pamiętaj - wiedza to potęga, ale tylko ta wykorzystana w praktyce. 💪

💡 Jak to działa

Otrzymujesz dostęp do polecanych przez nas materiałów do nauki, jednak uczysz się sam. Oczywiście, możesz liczyć na pomoc mentorów na Slacku, zarówno z zakresu programowania, jak i rekrutacji. Tak jak zaznaczyliśmy na początku, stawiamy cały nacisk na praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy. Do zakodowania przygotowaliśmy aplikacje na różnym poziomie zaawansowania - podstawowym, średniozaawansowanym oraz zaawansowanym. To, jak długo postanowisz brać udział w programie zależy tylko od Ciebie! Możesz zrezygnować w każdej chwili.

Na każdym kluczowym etapie kodowania aplikacji, Twój kod będzie sprawdzany przez doświadczonego programistę React (code review), od którego dostaniesz także listę pojęć, nad którymi musisz popracować, a także w jakim kierunku iść z kodowaniem apki.

👨‍🎓 Dla kogo przeznaczony jest program

W skrócie - dla każdego! Postanowiliśmy tak dopasować poziom, aby każdy stworzył aplikację, która będzie stanowiła wartościowy element portfolio. Program będzie podzielony na trzy poziomy - podstawowy, średniozaawansowany oraz zaawansowany - od zera do bohatera! Znajdziesz tu miejsce, obojętnie czy dopiero usłyszałeś o React lub potrafisz już kodować zaawansowane apki. Szczegółowy opis wymagań znajdziesz w naszym FAQ.

⭐ Co otrzymujesz

Nasz program obejmuje wszystko, co potrzebne, aby zdobyć odpowiednie umiejętności, zbudować portfolio, a także znaleźć wymarzoną pracę jako React developer. Możesz także po prostu utrwalić sobie wiedzę lub przypomnieć najistotniejsze pojęcia dołączając do grupy zaawansowanej.

Dołączając do programu zyskujesz:
 • ✔️ dostęp do zamkniętego community na Slacku, gdzie będziesz miał kontakt z innymi uczestnikami programu oraz mentorami,
 • ✔️ pomoc ze strony mentora - programisty na kanale Slack,
 • ✔️ spis polecanych materiałów do nauki,
 • ✔️ sprawdzenie CV przez rekrutera,
 • ✔️ porady dotyczące poszukiwania pracy na rynku oraz procesu rekrutacji,
 • ✔️ próbna rozmowa o pracę z rekruterem oraz developerem,
 • ✔️ otrzymywanie ofert pracy bezpośrednio na e-mail,
 • ✔️ certyfikat Junior Jobs,

📝 Podsumowanie

 • 1. Zapisujesz się na listę i czekasz na start programu
 • 2. Uczysz się i kodujesz aplikację przy wsparciu mentora
 • 3. Otrzymujesz certyfikat, jeśli dobrze napisałeś aplikację
 • 4. Przygotowujesz CV
 • 5. Przygotowujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej
 • 6. Odbywasz próbną rozmowę o pracę
 • 7. Otrzymujesz oferty pracy na e-mail
 • 8. Aplikujesz uzbrojony w nowe umiejętności oraz portfolio

❔ Najczęściej zadawane pytania

Opłata za program będzie wynosić 99 - 199 zł miesięcznie. Sam decydujesz, o tym jakie tempo sobie narzucisz oraz kiedy skończysz pisać aplikację i wypiszesz się z programu.
Spokojnie, damy radę! Skontaktujemy się z Tobą, aby poinformować o następnym terminie lub uruchomimy dodatkową grupę w tym samym czasie.
Oczywiście, możesz zacząć od zera! Sami nie prowadzimy lekcji, jednak otrzymasz od nas spis polecanych materiałów, z których będziesz mógł korzystać. Dodatkowo, masz dostęp do naszego mentora - programisty na Slacku, któremu możesz zadać pytanie, w razie potrzeby.
Nie ma żadnych przeszkód, jeśli Twoja znajomość front-endu wynosi zero! Zapewniamy polecane materiały do nauk na każdy poziom zaawansowania, a także wspieramy Cię na Slacku. Jeżeli zamierzasz startować od Reacta - wystarczą podstawy HTML, CSS oraz JavaScript. Możesz uczyć się biorąc udział w programie, pod okiem naszych mentorów.
Długo się nad nimi zastanawialiśmy. Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby napisane aplikacje przedstawiały Ciebie w jak najlepszym świetle przez potencjalnymi pracodawcami. Jakie to konkretnie aplikacje… o tym przekonasz się dołączając do programu.
Przygotowaliśmy trzy aplikacje na każdy poziom znajomości React - podstawowy, średniozaawansowany oraz zaawansowany - ale jeśli uczestnicy zgłoszą taką potrzebę i będa chcieli kodować więcej aplikacji, zrobimy wszystko, aby im to umożliwić.
Nie ma takiej opcji! Dasz sobie tyle czasu, ile potrzebujesz. Nie zapominaj, że wspieramy Cię na Slacku! Chcemy, aby każdy uczestnik programu miał przynajmniej solidne fundamenty pod przyszłe procesy rekrutacyjne do firm.
Przygotujemy Cię do rekrutacji tak dobrze jak tylko się da, jednak nie możemy zagwarantować zatrudnienia przez żadną z firm. Przez wiadomą sytuację większość firm anulowała rekrutacje, szczególnie dla Juniorów, więc mamy bardzo utrudnione zadanie. Dołożymy wszelkich starań, aby podsyłać Ci oferty na e-mail, gdy tylko się pojawią.
Tak, jest to pierwsza edycja naszego programu. Jeśli będzie duże zainteresowanie, odpalimy kolejne, np. z back-endu!
Z każdym pytaniem pisz śmiało na nasz adres e-mail: contact@juniorjobsonly.com. Odpowiemy jak najszybciej się da, maksymalnie w ciągu 24 godzin!

✔️ Zapisz się już dziś!

Uwaga - ilość miejsc w naszym programie jest ograniczona!
Postaramy się przygotować tyle grup, ile zajdzie potrzeba, jednak nie jesteśmy w stanie tego zagwarantować, dlatego zapisz się już teraz i czekaj na wiadomość z informacją o zapisach.

Możliwe, że już znajdujesz się na naszej liście, jeśli wyraziłeś zgodę na newsletter w swoim profilu.
* Pole wymagane