Juniors make IT work

Hire and invest in highly skilled Juniors now!

Junior Jobs Only on Facebook!

Job offer detailsJob offer details

Job localization

Wrocław, Polska

Job date

3 years ago

Description

Twoje obowiązki na stanowisku:

  • Testowanie poprawności działania oprogramowania w oparciu o specyfikacje wymagań, zgodnie z istniejącymi standardami i procedurami
  • Tworzenie przypadków testowych na podstawie dokumentacji projektowej
  • Kontrola dostarczenia dokumentów potrzebnych do przeprowadzenia testów
  • Komunikacja z analitykami oraz programistami podczas wykonywania testów
  • Raportowanie postępów prac oraz zgłaszanie incydentów z wykorzystaniem narzędzi (JIRA).

Ze swojej strony oferujemy:

  • Umowę o prace lub inną wybraną formę współpracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju, szkolenia, certyfikaty
  • Dostęp do firmowej biblioteki, kursów
  • Pakiet medyczny, kartę Multisport, lekcje języka angielskiego
  • Imprezy integracyjne: wspólne wyjścia, wyjazdy
  • Pracę w biurze w centrum Wrocławia

Podstawowe wymagania na stanowisku:

  • Dobra znajomość rodzajów testów stosowanych w procesie wytwórczym oprogramowania
  • Umiejętność manualnego testowania aplikacji webowych
  • Umiejętność tworzenia skryptów
  • Samodzielność i dokładność
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Dodatkowym atutem będzie również:

  • 1+ rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość JIRA i Confluence
  • Zrozumienie technologii internetowych: HTTP i innych protokołów, HTML, CSS, JSON, XML
  • Doświadczenie w automatyzacji testów

Do not wait, apply now

Want to apply for QA Manual to Global4net?