Juniors make IT work

Hire and invest in highly skilled Juniors now!

Junior Jobs Only on Facebook!

VM.pl Software House

Od ponad 15 lat specjalizujemy się w tworzeniu i dostarczaniu najwyższej klasy dedykowanego oprogramowania. Dzięki jakości naszych usług oraz modelu współpracy opartej na bliskim kontakcie z klientem i zrozumieniu jego potrzeb, staliśmy się bezprecedensowymi liderami w dostarczaniu rozwiązań informatycznych dla polskiego rynku edukacyjnego i wydawniczego. Później postanowiliśmy wykorzystać zdobyte na przestrzeni lat bogate doświadczenie i rozszerzyć naszą działalność. W ostatnich latach koncentrujemy się przede wszystkim na Nearshoringu, z powodzeniem realizując projekty dla klientów zagranicznych.

  📄 About us

 • IT
 • 80+
 • W czasach kiedy wszyscy piszą, że są Agile i wspierają work-life balance, my wracamy do pierwotnych wartości. Nigdy nie przypuszczalibyśmy, że coś takiego, jak uczciwość i rzetelność informacji, będzie naszym wyróżnikiem. To nasi pracownicy i kandydaci zwrócili uwagę, że znacząco odróżniamy się od innych firm w tych aspektach. 


  Jesteśmy transparentni

  Mówimy prawdę o projektach, do których Cię zapraszamy. Poznajesz plusy i minusy pracy nad nimi, abyś wiedział, co Cię czeka po rozpoczęciu. Nasi rekruterzy są szczerzy i nie “sprzedają” oferty. Jesteśmy też równi. Wszyscy. Każdy ma pełny dostęp do informacji o kondycji firmy i ma wpływ na jej funkcjonowanie. Zarząd jest otwarty na rozmowy i propozycje, a każde pytanie traktuje serio.


  Szczery feedback

  Jesteśmy na niego otwarci i sami go udzielamy. Jest ku temu wiele okazji - wspólne śniadanie w kuchni, firmowy lunch, czy kwartalne spotkania z CEO, Łukaszem, na których oceniamy działanie VM.PL. Już podczas procesu rekrutacyjnego doświadczysz tego, że feedback jest szczery, zawsze.


  Fajna atmosfera i zaangażowanie w projekty

  Bardzo ważna jest dla nas luźna atmosfera, którą wywołujemy najczęściej przez śmiech. Oprócz tego w przerwie od pracy możesz pograć na Xboxie albo w ping ponga i przegadać swój projekt. Czujemy się odpowiedzialni za projekty i przez to bardzo

  zaangażowani. Cykliczne delegacje do klientów pozwalają nam jeszcze bardziej zbliżyć się do realizacji postawionych sobie celów.


  Długie relacje i ciągły rozwój

  Stawiamy na długą współpracę. Zarówno z klientami, jak i między sobą, w VM.PL. Osiągamy to poprzez wymienione wyżej wartości i odpowiednie dobranie projektu do pracownika. Dowodem na to jest niska rotacja, wysoki współczynnik poleceń (NPS - Net Promoter Score), a także fakt, że dużo osób zostało u nas zatrudnionych z polecenia.

 • Wrocław, Polska
 • Yes