Juniors make IT work

Hire and invest in highly skilled Juniors now!

Junior Jobs Only on Facebook!

Job offer detailsJob offer details

Job localization

Warsaw, Poland

Job date

11 months ago

Description

Czym jest program?

Pasjonujesz się nowymi technologiami oraz sztuczną inteligencją? Robotic Academy to program dla Ciebie!

Razem z ekspertami KPMG będziesz mieć okazję tworzyć rozwiązania informatyczne, które wspierają digitalizację, automatyzację i robotyzację procesów biznesowych.

Weź udział w warsztatach, zdobądź wiedzę i rozpocznij swoją przygodę z botami! Na najlepszych czekają praktyki lub praca w zespole Intelligent Automation & Rapid Solutions.

Dlaczego warto wziąć udział w programie?

  • Płatne praktyki lub oferta pracy dla najlepszych po zakończeniu programu
  • Autorskie warsztaty z ekspertami KPMG
  • Voucher na certyfikowane szkolenia
  • Certyfikat uczestnictwa w programie
  • Ambitne projekty i praca pełna wyzwań
  • Wsparcie doświadczonego zespołu

Twoje zadania:

  • wsparcie w projektowaniu i tworzeniu narzędzi (w tym boty RPA, aplikacje low-code) zgodnie z metodyką oraz standardami kodowania
  • udział w analizie procesów biznesowych
  • wsparcie konsultantów w analizie potrzeb biznesowych klienta oraz projektowaniu docelowych modeli biznesowych
  • tworzenie dokumentacji procesów oraz budowanych narzędzi

Oczekujemy:

  • statusu studenta min. III roku lub absolwenta (preferowane uczelnie o profilu technicznym, ścisłym, ekonomicznym)
  • znajomości zagadnień związanych z inżynierią oprogramowania – wytwarzaniem oraz testowaniem
  • umiejętności analitycznych – w tym analizy potrzeb funkcjonalnych / biznesowych dla tworzonych rozwiązań
  • zainteresowania obszarem automatyzacji (RPA) i chęci rozwoju kompetencji w zakresie tworzenia rozwiązań klasy RPA oraz low-code
  • podejścia nastawionego na rozwiązywanie problemów
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • swobodnej komunikacji w języku angielskim
  • bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych
  • chęci rozwoju w roli doradcy biznesowego / IT oraz podnoszenia własnych kompetencji

Do not wait, apply now

Want to apply for Robotic Academy - program praktyk w zespole Intelligent Automation & Rapid Solutions to KPMG?