Juniors make IT work

Hire and invest in highly skilled Juniors now!

Junior Jobs Only on Facebook!

Job offer detailsJob offer details

Job localization

Warsaw or Remote

Job date

11 months ago

Description

Cześć! Aktualnie poszukujemy Junior SQL Developer’a 😊

Lokalizacja: 100% zdalnie (z wyjątkiem spotkań z klientem). Wdrożenie prawdopodobnie stacjonarnie, w zależności od startowego poziomu zaawansowania kandydata.

Ta rola jest świetna dla osób posiadających solidne podstawy SQL, wyniesione z uczelni lub pierwszych staży, które chcą rozpocząć swoją karierę w branży IT pod okiem doświadczonych programistów!

Oferujemy poznanie i możliwość pracy z popularnymi i cenionymi na rynku technologiami z obszaru Hurtowni Danych.

Stos technologiczny: Teradata | AIX | Informatica | ScheduleIN | JIRA | Remedy | Tableau | Net Backup

Wymagania:

- Wyższe wykształcenie z zakresu informatyki (lub ostatnie lata studiów)

- Podstawowa znajomość języka SQL

- Podstawowa znajomość systemu UNIX (skrypty shell)

- Komunikatywność na wysokim poziomie

- Otwartość na zdobywanie kompetencji w zakresie nowych technologii i specjalistycznych narzędzi

- Analityczne podejście do rozwiązywanych problemów

- Umiejętność zarówno samodzielnej pracy jak i zespołowej

- Dokładność i dociekliwość przy rozwiązywaniu problemów

Zakres obowiązków:

- Utrzymanie procesów zasilania i raportowania Hurtowni Danych

- Współpraca z Architektami Hurtowni Danych

- Rozwiązywanie zgłoszeń od użytkowników biznesowych

- Zarządzanie zgłoszeniami w systemie Remedy

- Zarządzanie zgłoszeniami w systemie JIRA

- Obsługa funkcyjnych skrzynek mailowych (prowadzenie komunikacji mailowych)

Widełki:

UZ (ze statusem studenta): 4 000 – 8000 PLN brutto / msc

B2B: 4 000 – 8 000 pln netto + vat / msc

UoP: 3 000 – 6 500 pln brutto / msc

Do not wait, apply now

Want to apply for Junior SQL Developer to Crestt?