Post offer FOR FREE
Junior Jobs Only on Facebook!

Job offer detailsJob offer details

Job localization

Warsaw or Remote

Job date

3 weeks ago

Description

Cześć! Aktualnie poszukujemy Junior SQL Developer’a 😊

Lokalizacja: 100% zdalnie (z wyjątkiem spotkań z klientem). Wdrożenie prawdopodobnie stacjonarnie, w zależności od startowego poziomu zaawansowania kandydata.

Ta rola jest świetna dla osób posiadających solidne podstawy SQL, wyniesione z uczelni lub pierwszych staży, które chcą rozpocząć swoją karierę w branży IT pod okiem doświadczonych programistów!

Oferujemy poznanie i możliwość pracy z popularnymi i cenionymi na rynku technologiami z obszaru Hurtowni Danych.

Stos technologiczny: Teradata | AIX | Informatica | ScheduleIN | JIRA | Remedy | Tableau | Net Backup

Wymagania:

- Wyższe wykształcenie z zakresu informatyki (lub ostatnie lata studiów)

- Podstawowa znajomość języka SQL

- Podstawowa znajomość systemu UNIX (skrypty shell)

- Komunikatywność na wysokim poziomie

- Otwartość na zdobywanie kompetencji w zakresie nowych technologii i specjalistycznych narzędzi

- Analityczne podejście do rozwiązywanych problemów

- Umiejętność zarówno samodzielnej pracy jak i zespołowej

- Dokładność i dociekliwość przy rozwiązywaniu problemów

Zakres obowiązków:

- Utrzymanie procesów zasilania i raportowania Hurtowni Danych

- Współpraca z Architektami Hurtowni Danych

- Rozwiązywanie zgłoszeń od użytkowników biznesowych

- Zarządzanie zgłoszeniami w systemie Remedy

- Zarządzanie zgłoszeniami w systemie JIRA

- Obsługa funkcyjnych skrzynek mailowych (prowadzenie komunikacji mailowych)

Widełki:

UZ (ze statusem studenta): 4 000 – 8000 PLN brutto / msc

B2B: 4 000 – 8 000 pln netto + vat / msc

UoP: 3 000 – 6 500 pln brutto / msc

Do not wait, apply now

Want to apply for Junior SQL Developer to Crestt?